Logo Gmina Administracja Publiczna Adam Szulc Procedury sanacyjne w Jednostkach Administracji Publicznej - Marketing Prawny

O FIRMIE

Jesteśmy Spółką, która zrealizowała i utrzymuje, najwięcej w Kraju, Oficjalnych Internetowych Serwisów Informacyjnych oraz BIP Gmin i Powiatów, działamy w tej branży już prawie 25 lat. Tworzymy również Biuletyny Infomacji Publicznej - BIP, posiadając w tej mierze dużą wiedzę prawną i bogatą listę referencyjną:

Lista zrealizowanych i utrzymywanych Oficjalnych Serwisów oraz BIP'ów Urzędów

Jako Jedyni w Kraju - w skali macro - wykonujemy tzw. akcje elektronicznego wnioskowania w trybie ustawowym do Miast i Gmin -  dzięki którym zwiększa się wydatnie jawność życia publicznego. Wysyłamy do Miast, Gmin czy Szkół  - korzystając z naszego know-how prawnego, prośby o udzilenie infomacji publicznej, łącząc interes pro publico bono z uzasadnionym interesem społecznym i ekonomicznym - bazując - na dyspzoycji art. 241 Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U.2013.267 j.t)  Przyczynia się to do optymalizacji wydatkowania środków publicznych oraz pozwala "Patrzeć Prezydentom/Burmistrzom  na Ręce". 

 

Świadczymy również usługi związane z wdrażaniem i konsultingiem w zakresie Elektronicznego Obiegu dokumentów w Urzędach. Zapoznaj się z art. 54 ust. 5 Instrukcji kancelaryjnej i wykazu akt, przeczytaj Rozporzadzenie prezesa Rady Ministrów z dnia 29 września 2005 r. w sprawie warunków organizacyjno-technicznych doręczania dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym - i zadzwoń do nas, zaproponujemy najlepsze i odpowiednie rozwiazania.

Postaw na doświadczenie - Oficjalna Strona Urzędu - to nie zabawa ! Postaw na rozwiązanie docelowe - zadzwoń - przetestujesz nasz Panel Administarcyjny i poznasz zasady naszego działania. 

tel. (22) 673-62-12

Akceptuję

Polityka Plików Cookies...